Residentie Nieke – Lubbeek

Residentie Nieke – Lubbeek

Algemene informatie

Adres:

Binkomstraat 6, 3210 Lubbeek

Door de aanhoudende stijgingen en onzekerheden van de energiemarkt hebben wij besloten om volledig energieneutraal te bouwen. Zo zal er in residentie ‘NIEKE’ geen aardgas meer voorzien worden en gaan wij er voluit voor uw energiefacturen zo laag mogelijk te houden.

 

Voor het verwarmen en koelen beschikt dit project over geothermische warmtepompen incl vloerverwarming in de appartementen.

Ieder appartement wordt voorzien van zonnepanelen zodat er voldoende elektriciteit opgewekt wordt. Natuurlijk heeft u de mogelijkheid tot extra pv-panelen te voorzien voor uw appartement, dit tot een elektriciteitsfactuur van 0,00 euro kan gaan.

De appartementen worden alsook voorzien van een ventilatiesysteem type D met warmterecuperatie. Dit ideaal is om uw binnentemperatuur op punt te houden.

De muren, vloeren en daken worden luchtdicht geïsoleerd volgens de laatste normen die zijn voorgeschreven voor het EPB-dossier.

Door deze inspanningen wordt het E-peil van uw appartement minder dan 20 waardoor u als nieuwe eigenaar de komende 5 jaar een vrijstelling hebt op het kadastraal inkomen van uw appartement.

Ook is elk appartement voorzien van een overdekte bovengrondse autostaanplaats (hierbij geen gedoe met in en uitrijden van een ondergrondse kelder) en een privatieve kelderberging.

Interesse?

Contacteer ons

Inspiratiewoningen